featured

Running Fable, Xbox ve Nintendo Switch’e geliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Running Fable, 10 oyuncuya kadar aile dostu bir parti oyunudur. Öteki oyunculara karşı çevrimiçi oynayın, özel bir oda oluşturun yahut boş alanları botlarla doldurun – ne kadar çok, o kadar düzgün. Running Fable, 4 Kasım 2022’de Steam’de piyasaya sürüldü. Artık Seashell Studio, platformlar ortası oyunu aktifleştirecek ve rekabeti ve çok oyunculu tecrübesi daha da geliştirecek olan Nintendo Switch, Xbox Series X|S ve Xbox One’da yakında piyasaya sürecek.

RUNNING FABLE XBOX VE SWITCH’E GELİYOR

“Seashell Studio’dan Rodrigo Cuadriello, “Running Fable’ın çocuk masalından çıkıp çevrimiçi tecrübenin ötesine geçerek çok yakında çok oyunculu hale geleceğini duyurmaktan memnunluk duyuyoruz” diyor. “Umarız ısınmışsınızdır zira sadece en azimli koşucular bitiş çizgisine varabilir!”

Running Fable oyun özellikleri:

  • Gerçek vakitli öğe yerleştirme – haritanın her yerinde stratejik olarak öğeleri ve tuzakları ayarlayın. Başka oyuncular, yarış başlayana kadar yerleşimlerinizi göremez! Karaya, suya, havaya ve hatta bir çalının altına tuzak kurmayı seçerek yarış pistini büyük ölçüde değiştirebilirsiniz.
  • Kupa için yarış – Koş, zıpla, Atla, uç ve kupaya giden yolu koş!
  • Ganimet Puanları + Tuzak Puanları = Çeşit Puanı – Gayeye olabildiğince süratli ulaşarak yahut tuzaklarınızı kurnazca yerleştirerek toplam puanınızı oluşturun. Her ikisinin bir karışımı zaferle kutlamanın anahtarıdır!
  • Özelleştirilebilir karakterler – 40 adede kadar farklı özelleştirme seçeneği. Her oyuncu, çevrimiçi lobide her tıp ortasında bile çok çeşitli şapkalar, kıyafetler ve alay animasyonları ile karakterlerini giydirebilir!
Running Fable, Xbox ve Nintendo Switch’e geliyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir