featured

Salihli Belediyesi, Öğrenciler İçin Ücretsiz Yaz Spor Kursları Düzenliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Salihli Belediyesi, öğrencilerin yaz tatilini spor aktiflikleri yaparak en uygun formda değerlendirmesi gayesiyle 6 farklı branşta fiyatsız yaz spor kursu düzenliyor.

Salihlili çocukların sağlıklı ve tam donanımlı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak ismine projeler geliştiren Salihli Belediyesi, yaz spor kursları ile yaz tatilinde öğrencileri sporla buluşturuyor. Salihli Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından altı branşta açılacak olan ve temel eğitimin verileceği yaz spor kurslarına kayıtlar 1 Haziran Perşembe günü başlayacak.

Futbol (2010-2016 doğumlular), voleybol (2009-2014 doğumlular), judo (2013-2018 doğumlular), karate (2005-2018 doğumlular), cimnastik (2016-2018 doğumlular) ile zumba-fitness ve pilates (2010-2015 doğumlular) kısımlarında 4 Temmuz Salı günü açılacak olan yaz spor kurslarına kayıtların, 1-16 Haziran tarihlerinde hafta içi her gün 08.30-17.30 saatleri ortasında Atatürk Spor Salonu’nda yapılacağı açıklandı. Yaz spor kurslarının 4 Temmuz Salı günü başlayıp, 8 Eylül Cuma günü sona ereceği öğrenildi.

Yaz spor kurslarında tecrübeli ve uzman eğitmenler idaresinde öğrencilerin spor eğitimi alacaklarını belirten Salihli Belediye Lideri Zeki Kayda, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin, spora başlamalarını ve tatilini en verimli halde değerlendirmeleri maksadıyla belediyemiz tarafından düzenlenen yaz spor kursları sayesinde, çocuklarımızın toplumsal ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamayı, çeşitli spor kısımlarını onlara tanıtarak sevdirmeyi ve yeteneklerini sergileyebilecekleri bir ortamda yaz tatilinin keyfini sürmelerini istiyoruz. Gayemiz, çocuklarımıza ve gençlerimize spor yaptırırken, onları makus alışkanlıklardan korumak ve topluma örnek bireyler olarak kazandırmaktır” dedi. – MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor
Salihli Belediyesi, Öğrenciler İçin Ücretsiz Yaz Spor Kursları Düzenliyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir