featured

Şans oyunu talihlisine büyük sürpriz! 4 bin liraya sevinirken, 4 milyon lira kazandığını öğrendi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olay, Üsküdar’da bir baht oyunu bayisinde meydana geldi. Bayinin bulunduğu mahallede yaşayan bir kişi, baht oyunu oynamak için girdiği bayiden hafriyat kazan kuponu aldı. Kupona 4 bin TL çıktığını zanneden kişi, biletini bayideki görevliye verdi. O sırada işletme sahibi İbrahim Ekici’nin yerine bakan annesi de durumu fark etmeyerek 4 bin TL ödemeyi yaptı.

4 MİLYON KAZANDIĞINI DUYUNCA ŞAŞKINLIK YAŞADI

Akşam dükkana gelen işletme sahibi İbrahim Ekici, biletleri denetim ettiğinde bir bilete 4 milyon TL çıktığını fark etti. Gündüz bayiye bakan annesini arayan İbrahim Ekici, annesinin, “Ben 4 bin lira verdim” demesiyle güvenlik kamerasını denetim etti. Kameradaki talihliyi tanıyan Ekici, kendisine telefonla ulaşarak 4 bin lira değil 4 milyon lira çıktığını söyledi. Baht oyununda kazandığını ölçüsü duyan talihli büyük şaşkınlık yaşadı. Vilayet dışında olan talihli, işletme sahibi Ekici’ye kendisi ismine ikramiyeyi tahsil etmesini istedi.

“PARAYI SAHİBİNE TESLİM ETTİK”

Karışıklığı fark ederek talihliye parasını teslim eden işletme sahibi İbrahim Ekici, “Ben olmadığım bir vakitte dükkana annem bakıyordu. Annem, 4 bin lira çıktı diye ağabeye parayı veriyor. O da sevinerek gidiyor. Daha sonra akşam olunca, talih oyunlarını denetim ediyorum, yanlışsız mu değil mi diye. Baht oyunundan 4 bin TL değil de 4 milyon TL çıktığını fark ettim. Annemi aradım. Birisine 4 bin TL çıktığını söyledi. Daha sonra güvenlik kamerasına baktığımızda kişiyi tespit ettim. Kendisini aradım, vilayet dışından olduğunu söyleyince parayı ben tahsil ettim. Geldikten sonra da parayı teslim ettim. Bunu kimse yapmaz diye söylediler, biz bu türlü öğrendik, bu türlü büyüdük. Ailemizden bu türlü gördük, doğrunun bu olduğunu düşünüyorum. Vicdanım rahat, gönlümüzü yaptı teşekkür ediyoruz kendisine” dedi. Emekli talihli ise açıklama yapmak istemedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel
Şans oyunu talihlisine büyük sürpriz! 4 bin liraya sevinirken, 4 milyon lira kazandığını öğrendi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir