featured

Şaşırtan araştırma: Türkiye’nin müşteri sadakati en yüksek telefon markası belli oldu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sikayetvar.com platformundaki 170 bini aşkın markanın dahil olduğu “Türkiye’nin Müşteri Sadakati En Yüksek Markaları” araştırması yeni periyodun sadakat kodlarını ortaya koyarken, tüketiciyle kurduğu güçlü bağlarla fark yaratan markaları da gözler önüne seriyor. İşte Türkiye’nin müşteri sadakati en yüksek telefon markası…

Türkiye’nin müşteri sadakati en yüksek telefon markası: Tecno!

Markalar ve müşteriler ortasında tahlil köprüsü olan Şikayetvar platformu datalarına nazaran Tecno, Türkiye’deki tüm markalar bazında belirlenen müşteri sadakati en yüksek 100 marka listesinde 35. sırada, cep telefonu kategorisinde ise 1. sırada yerini aldı.

Tecno’nun Türkiye’deki Kullanıcı Tecrübesi Ekibi, müşterilerine daha düzgün bir tecrübe ve yenilikçi tahliller sunmak için özveriyle çalışıyor. Müşterilerinden gelen tahlil taleplerine süratli ve tesirli bir halde karşılık vermek için Şikayetvar.com WhatsApp çizgisi üzerinden haftanın 6 günü, 2 dakika ortalama karşılık müddetiyle hizmet veriyor.

Geliştirdiği teknolojiler ve sunduğu hizmet kalitesi odağında satış sonrası takviyesi de öncelikleri ortasında tutan Tecno, müşterilerin sorularına ve sıkıntılarına tahliller sunmak için müşteri geri bildirimlerini epeyce önemsiyor.

Kullanıcı Tecrübesi Grubu, davet merkezi, WhatsApp çizgisi ve e-posta adresi üzere kanallardan ulaşan geri bildirimleri tertipli olarak inceleyip müşterilerin tecrübelerini geliştirerek, müşteri sadakatini ve sürekliliğini sağlamak için üstün uğraş harcıyor.

Ekip içerisinde konumlandırılan Tecno Tecrübe Laboratuvarı kısmı de bağımsız tecrübe testleri yapıyor ve bunları kullanıcı geri bildirimleriyle harmanlayarak, çıktıların yazılım süreçlerine entegre edilmesini sağlıyor. Bu halde, Tecno Kullanıcı Tecrübesi Grubu, müşterilerin tecrübelerini daima olarak geliştirmek için bilimsel bilgileri kullanabiliyor.

İlgili araştırmada yer alan tüm markaları görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Şaşırtan araştırma: Türkiye’nin müşteri sadakati en yüksek telefon markası belli oldu!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir