featured

Sinan Oğan, Yeşil Sol Parti’nin kendisiyle ilgili paylaştığı fotoğrafa ateş püskürdü: Alçakça yapılmış bir montaj, bu kadar mı düştünüz?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye dün 2. cins seçimleri için sandık başına gitti. Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan, bir sefer daha sandıktan galip çıkarak 13. cumhurbaşkanı oldu. Erdoğan seçim zaferi sonrası ittifak ortaklarıyla birlikte Külliye’de vatandaşların karşısına çıktı. Erdoğan, önderlerle el ele verip halkı selamlarken, Sinan Oğan‘da o sıralarda DSP başkanı Önder Aksakal ile el ele verdi.

OĞAN’DAN YEŞİL SOL PARTİ’NİN PAYLAŞIMINA TEPKİ

O anlara ait paylaşım yapan Yeşil Sol Parti, Oğan ile HÜDA PAR önderi Zekeriya Yapıcıoğlu’nun el ele olduğu bir fotoğrafı paylaşarak, “Bu karede ne görüyorsunuz?” notunu düştü. Sinan Oğan bu paylaşıma sert karşılık verdi.

“ALÇAKÇA YAPILMIŞ BİR MONTAJ GÖRÜYORUZ”

Söz konusu paylaşımı alıntılayan Oğan, “Alçakça FETÖ taktikleriyle yapılmış bir montaj görüyoruz. Bu kadar mı düştünüz, bu kadar mı alçaldınız? Yanımda duran DSP Genel Liderini montajla değiştirip yerine bunu koydunuz?” sözlerini kullandı.

Sinan Oğan, Yeşil Sol Parti’nin kendisiyle ilgili paylaştığı fotoğrafa ateş püskürdü: Alçakça yapılmış bir montaj, bu kadar mı düştünüz?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir