featured

“SMS gönderecektim ama engel oldular” diyen Kılıçdaroğlu’ndan yeni vaat: Buğday taban fiyatı en az 13 TL olacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yarın gerçekleştirilecek ikinci tıp seçimlerine saatler kala paylaşımlarına devam eden Millet İttifaskı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sefer çiftçilere seslendi. Çiftçilere göndereceği SMS’in engellendiğini belirten Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde uygulayacakları buğday taban fiyatını duyurdu.

“BUĞDAY TABAN FİYATI EN AZ 13 TL OLACAK”

Kılıçdaroğlu Twitter hesabındaki paylaşımında şunları söyledi: “Tüm çiftçilerimize bu bildirisi SMS ile gönderecektim lakin mahzur oldular. Size Söz! Buğday taban fiyatı, fark pirimi dahil en az 13 TL olacak. Haydi bu muştuyu, tüm çiftçilerimize ulaştıralım.”

“AMİK OVASI DÜNYANIN EN VERİMLİ OVALARINDAN BİRİ”

Geçtiğimiz günlerde Hatay’da vatandaşlarla bir ortaya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, hükümetin buğday taban fiyatlarını açıklamazsa kendisinin açıklayacağını belirtmişti. Kılıçdaroğlu şunları söylemişti: “Amik Ovası dünyanın en verimli ovalarından biri. Hububat toplanmaya başladı. Hâlâ taban fiyat açıklanmadı. Neden bu fiyatı açıklamıyorsunuz. Açıklamazlarsa yarın ben açıklayacağım.

“ÇIKIN AÇIKLAYIN”

Bizim öngördüğümüz sistemde buğday için taban fiyatımız budur diye açıklama yapacağım. Şimdiden söylüyorum, çıkın açıklayın. Belediyelerimiz, sarsıntının yaşandığı bölgelerde vatandaşlarımıza hizmet etti. Hiçbir ayrımcılık yapmadık. Bütün belediye liderlerimize yürükten teşekkür ediyorum. Sandığa gitmeyi unutmayın! Oy kullanmayı unutmayın! Vatanseverliğinizi unutmayın! Vatanseverlik oy kullanmaktır! Vatanseverlik huzuru sağlayan bütün şartları hazırlamaktır!”

“SMS gönderecektim ama engel oldular” diyen Kılıçdaroğlu’ndan yeni vaat: Buğday taban fiyatı en az 13 TL olacak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir