featured

Son Dakika: Bakan Işıkhan’dan memur zammına ilişkin açıklama: Kimse mağdur olmayacak, yaşam kalitesi artırılacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kabine toplantısının akabinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, memur ve emeklilerin beklediği muştuyu verdi. Erdoğan, “5 Temmuz günü 6 aylık enflasyon oranlarının aşikâr olmasıyla birlikte memur ve emeklilerimize verdiğimiz kelamları yerine getireceğiz.” dedi. Tüm gözler yarına çevrilmişken Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “Memur maaş düzenlemesi üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma hayatının tek boyutu yok. Minimum fiyatı bitirdik. Patron ve çalışanlarımızı keyifli etmeye çalıştık. Refah ve ömür kalitesini arttırmak önceliğimiz.” sözlerini kullandı.

ERDOĞAN’IN AÇIKLAMALARINI İŞARET ETTİ

“ÇOK KAPSAMLI DÜŞÜNÜLÜYOR”

Meclis tatile girmeden yasal düzenlemenin gündeme gelip gelmeyeceğiyle ilgili soruya karşılık ise Işıkhan, “Çalışılıyor, ağır bir mesai harcanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği üzere Meclis tatile girmeden evvel… Kimi değişkenleri de dikkate almak lazım. Çok kapsamlı düşünülüyor. Kimsenin mağdur olmaması, çalışanlarımızın refahının artırılması bizim için kıymetli.” sözünü kullandı.

“AMACIMIZ REFAH KALİTESİNİ ARTIRMAK”

Işıkhan, düzenlemeye yönelik çalışmanın son durumuna ait ise, “Biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma hayatının tek boyutu yok. Minimum fiyatı bitirdik. Patron ve çalışanlarımızı keyifli etmeye çalıştık. Refah ve ömür kalitesini arttırmak önceliğimiz.” diye konuştu.

Son Dakika: Bakan Işıkhan’dan memur zammına ilişkin açıklama: Kimse mağdur olmayacak, yaşam kalitesi artırılacak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir