featured

Şüphe uyandıran olay! Balkonunda 1’i yarı çıplak 3 adamla karşılaşınca çığlık attı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sultangazi’de bir binanın ikinci katında oturan bayan, kızının balkonda birilerinin olduğunu söylemesi üzerine balkona geldi. 1’i yarı çıplak 3 kişi ile karşılaşan bayanın bağırması üzerine, şüpheliler olay yerinden kaçtı. O anlar üst katta oturanlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Balkondaki 3 kişinin yan binada oturdukları öğrenildi.

BALKONDA 3 BİREYLE KARŞILAŞTI

Olay, 14 Temmuz Cuma günü öğle saatlerinde 50. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. Hatice Vatansever konutta olduğu sırada küçük kızının balkonda birilerinin olduğunu söylemesi üzerine, koşarak balkona yanlışsız geldi. Balkonda üç kişinin olduğunu gören Vatansever, büyük bir dehşet yaşadı. Vatansever’in, “Balkonumda ne yapıyorsunuz” diye bağırması üzerine 3 kişi yan binaya geçerek kaçtı.

YAN BİNADA OTURDUKLARI ORTAYA ÇIKTI

Üst katta oturan bir kişi tarafından o anlar cep telefonu ile görüntülendi. Manzaralarda, 3 kişinin yan binanın apartman boşluğunun üstündeki sacların üzerinde yürüdükleri görüldü. Vatansever’e büyük bir kaygı yaşatan 3 kişinin yan binada oturdukları ortaya çıktı.

“BALKONUMDA 1’İ YARI ÇIPLAK 3 KİŞİ VARDI”

Hatice Vatansever yaşadığı endişe dolu anları anlattı. Vatansever, “Ben mutfakta yemek yapıyordum. Çocuğum balkonda birilerinin olduğunu söyledi. Bende koştum, geldim. Balkonda camımın önünde biri yarı çıplak üç kişi vardı. Çabucak camı açıp, ‘benim balkonumda ne işiniz var Çabucak polisi arıyorum’ dedim. Eşime seslenerek, Mesut polisi orta diye feryat ettim. Ondan sonra onlar çabucak buradan bir çırpıda çıktılar. Onlar çıktılar lakin ben buradan izliyorum. Sesleri geliyor. O esnada üst komşum görüntüyü çekmiş. Onların gelip gittiğini ve benim bitişiğimdeki binanın yanındaki daireye giriyorlar” dedi.

“HIRSIZ OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORUM”

Hatice Vatansever, birkaç gün evvel de binalarında hırsızlık teşebbüsü yaşandığını belirterek, “Ben hırsız olduklarını düşünüyorum. Zira, ondan birkaç gün evvel de bir hırsızlık teşebbüsü yaşandı binamızda. Komşularımız ‘hırsız var’ diye bağırdı. Yangın merdiveninden giderken birkaç kişiyi görmüşler. Ondan sonra da balkonumda biz adamları gördük. Polisleri ben aradım. Ben çağırdım. Arama yaptılar o apartmanda hiçbir şey bulamadılar. Sonra bakacaklarını söylediler. Sonra da ses çıkmadı. Bu şahısların oturma müsaadesi bulunmayan Fas asıllı kaçak bireyler olduğunu ve bitişiğimizdeki 3 numaralı dairede oturduklarını öğrendik” diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni
Şüphe uyandıran olay! Balkonunda 1’i yarı çıplak 3 adamla karşılaşınca çığlık attı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir