TCL, tüm duvarı kaplayacak yeni Google TV modellerini tanıttı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TCL, bugün Dubai’de düzenlediği aktiflikte yeni Google TV ailesini tanıttı. ShiftDelete.Net kurucusu Hakkı Alkan’ın da iştirak sağladığı bu lansmanda 98 inç boyutundaki devasa televizyonu dikkatleri üzerine çekti. Ayrıyeten bu ay itibariyle Türkiye’ye gelecek yeni Küçük LED ve QLED TV modelleri de paylaşıldı.

50 inçten 98 inçe: TCL, yeni Google TV modellerini Türkiye’ye getiriyor!

Dünyada TV pazarında 2. sırada olduğunu açıklayan ve Türkiye’de Bilkom aracılığıyla televizyonlarını satışa sunan TCL, eser ailesini yeni Google TV modelleriyle genişletmeyi hedefliyor. Haziran ayı itibariyle 50 inç ila 98 inç ortası Küçük LED ve QLED TV modellerini de Türkiye’ye getireceğini belirtiyor. Ek olarak bu TV’lerin oyun için optimize edildiğini, bu sayede konsol kullanıcıların ilgisini ayrıyeten cezbettiğini söyleyelim.

Mini LED TV’lere yakından bakalım

Mini LED teknolojisinin öncüsü ve önderi olan TCL, Küçük LED TV serisinin en yeni üyesi olan C845, HDR 2000 nit ile bugüne kadarki en yüksek parlaklık düzeylerine ulaşmak için sonsuz kontrast boyutları, yüksek verimlilik ve geniş ışık açılı Küçük LED’ler ile sağlanan daha fazla lokal karartma bölgesi ile çalışıyor. 55”, 65”, 75” ve 85” modelleri bulunan ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen TCL C845, Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos sayesinde eşsiz ses ile birlikte inanılmaz manzara kalitesi sunuyor.

C745 ve C645 QLED TV’ler yolda!

TCL’in oyuncular için geliştirdiği TCL C745, QLED teknolojisini Full Array Local Dimming teknolojisi, 4K HDR, 144Hz VRR yenileme suratı ve pürüzsüz, keskin ve renkli HDR imaj kalitesi için 240Hz Oyun Hızlandırıcı ile birleştiriyor. 

HDR 1000 nit parlaklık ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen C745, FreeSync Premium Pro ile HDR oyunları, sinemaları ve öbür içerikleri oynatırken fevkalâde bir kullanıcı tecrübesi sağlıyor; imajdaki yırtılma ve donma meseleleri en düşük düzeye çekiyor. 

Yeni TCL C645 ise, yüksek renk gamı için TCL QLED teknolojisiyle donatılmış, Dolby Vision ve Dolby Atmos sertifikalı ve 120 HZ Oyun Hızlandırıcı ile yüksek kaliteli ve etkileşimli konut cümbüşü tecrübeleri arayanlar için âlâ bir seçenek haline geliyor.

TCL MEA Genel Müdürü Sunny Yang yeni lansmanla ilgili olarak şunları söyledi:

TCL’in en yeni jenerasyon Küçük LED ve QLED TV’lerini Orta Doğu ve Afrika pazarına sunmaktan memnunluk duyuyoruz. Maksadımız, gelişen tüketicilerimizin gereksinimlerine hizmet etmek ve onlara birinci sınıf, fevkalâde bir cümbüş tecrübesi için en son teknolojiyi sunmaktır. Ayrıyeten hayatlarını kolaylaştıracak konut aletleri alanındaki en son eserlerimizi de sergilemek için sabırsızlanıyoruz.”

TCL MEA Kıdemli Pazarlama Müdürü Mohammed Minhajuddin şunları söyledi:

TCL’in MEA bölgesindeki büyümesi geçtiğimiz yıl nitekim dikkat cazip oldu. MEA bölgesindeki TV portföyümüzü genişleterek, müşterilerimize gereksinimlerine ve ilgi alanlarına uygun teknolojiyle kişiselleştirebilecekleri daha fazla seçenek sunuyoruz. Eserlerimizin kalitesi, geleceğe yönelik amaçlarımızı daha da ileriye taşımada hayati bir rol oynadıklarını gösteriyor.”

TCL, tüm duvarı kaplayacak yeni Google TV modellerini tanıttı!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir