TCL’den 98 inçlik yeni TV geldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TCL, bugün Dubai’de düzenlediği aktiflikte, yeni Google TV serisini tanıttı. ShiftDelete.Net’in kurucusu Hakkı Alkan’ın da katıldığı bu lansmanda, dikkatleri üzerine çeken devasa 98 inçlik televizyonunu duyurdu. Ayrıyeten, Haziran ayı itibariyle Türkiye’ye gelecek olan Küçük LED ve QLED TV modelleri hakkında bilgi paylaşıldı.

TCL’den 98 inçlik yeni TV geldi!

Dünya TV pazarında ikinci sırada olduğunu açıklayan TCL, eser yelpazesini yeni Google TV modelleriyle genişletmeyi hedefliyor. 50 inç ile 98 inç ortasında değişen Küçük LED ve QLED TV modellerini Türkiye’de sunacaklarını duyurdular. Ayrıyeten, bu TV’lerin oyun oynamak için optimize edildiği ve bu nedenle konsol kullanıcılarının da ilgisini çekeceği belirtildi.

Mini LED TV’leri yakından inceleyelim. TCL, Küçük LED teknolojisinin öncüsü ve başkanı olarak, Küçük LED TV serisinin en yeni üyesi olan C845’i tanıttı. C845, sonsuz kontrast boyutları, yüksek verimlilik ve geniş ışık açılı Küçük LED’lerle sağlanan daha fazla mahallî karartma bölgesi sayesinde bugüne kadarki en yüksek parlaklık düzeylerine, yani HDR 2000 nit’e ulaşıyor. 55 inç, 65 inç, 75 inç ve 85 inç modelleri bulunan TCL C845, AiPQ Processor 3.0 ile destekleniyor ve Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos ile birlikte fevkalâde manzara kalitesi sunuyor.

C745 ve C645 QLED TV’ler ise yolda. Oyuncular için geliştirilen TCL C745, QLED teknolojisini Full Array Local Dimming teknolojisi, 4K HDR, 144Hz VRR yenileme suratı ve pürüzsüz, keskin ve renkli HDR manzara kalitesi için 240Hz Oyun Hızlandırıcı ile birleştiriyor.

HDR 1000 nit parlaklık ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen C745, FreeSync Premium Pro ile HDR oyunları, sinemaları ve öteki içerikleri oynatırken fevkalâde bir kullanıcı tecrübesi sunuyor; manzaradaki yırtılma ve donma meselelerini en aza indiriyor.

Yeni TCL C645 ise TCL QLED teknolojisiyle yüksek renk gamını bir ortaya getiriyor ve Dolby Vision ve Dolby Atmos sertifikalı. Ayrıyeten, 120 Hz Oyun Hızlandırıcıyla yüksek kaliteli ve etkileşimli mesken cümbüşü tecrübesi arayanlar için yeterli bir seçenek oluyor.

Özetlemek gerekirse, TCL, Dubai’deki aktiflikte yeni Google TV serisini tanıttı ve dikkat alımlı 98 inçlik televizyonunu duyurdu. Ayrıyeten, Türkiye’de Haziran ayından itibaren 50 ile 98 inç ortasında değişen Küçük LED ve QLED TV modellerinin sunulacağı açıklandı. Bu televizyonlar oyun oynamak için optimize edilmiş özelliklere sahip.

TCL’den 98 inçlik yeni TV geldi!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir