featured

TEKNOLOJİ OFİSLERİNİ GEZİYORUZ! – BinBin ofisinde neler oluyor? #1

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiftdelete.net grubu olarak yeni bir görüntü serisi ile karşınıza çıkıyoruz. Bu serimizde teknoloji ofislerini sırasıyla ziyaret edeceğiz. Serinin birinci görüntüsünde ise BinBin’in ofisine uğradık. Mikromobilite alanında hizmet veren BinBin’in ofisinde bakalım nasıl teknolojiler bizleri bekliyor?

Ziyaretimiz sırasında birinci durağımız şirketin Arge merkezi oluyor. BinBin’in en yeni teknolojilerinin geliştirildiği ofiste epeyce farklı teknolojiler bizleri bekliyor. Şirketin kalbi olarak nitelendirilen ofiste BinBin’in sahip olduğu tüm araçlar da bu noktadan takip ediliyor.

BinBin eser gamını elektrikli arabalar ile genişletecek

İstanbul başta olmak üzere büyük kentlerdeki trafik derdine karşı en değerli alternatiflerden biri olan scooter’larla ulaşım alanında hizmet veren BinBin, ilerleyen periyotta ise bu filosunu geliştirmek istiyor. Hâli hazırda scooter ve moped modelleri ile hizmet veren şirketin ilerleyen periyotta eser gamına elektrikli araba ekleyeceğini de bu görüntü aracılığıyla söylemiş olalım.

Ofis tıbbımızda bozulan scooter’ların başına ne geldiğinin karşılığını da görmüş olduk. Daima takip edilen bu araçlar bozulması durumunda takımlar tarafından şirketin merkezine getirilerek burada yetkililer tarafından tamir ediliyor. Tamiri tamamlanan araçlar ise tekrar hizmet vermek üzere sokaklara dönüyor. Mikromobilite araçlarının epeyce ağır kullanıldığını göz önünde bulundurursak, tamirhanenin de hayli fazla ziyaretçisinin olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

BinBin ayrıyeten GoShare şirketini de bünyesine katarak elektrikli motorsiklet hizmetine de başlamış durumda. Elektrikli scooter’lar İstanbul üzere büyük ve trafik sorunu yaşanan kentlerde ulaşıma çevreci ve pratik bir alternatif olarak tüm dünyada süratli bir biçimde yaygınlaşıyor. BinBin de bu bahiste en değerli şirketlerden birisi olarak öne çıkıyor.

İlerleyen periyotta mikromobilite hizmetlerinin daha fazla yaygınlaşması beklenirken, BinBin de bu mevzuda her geçen yıl eser çeşitliliğini artırma maksadında. Pekala siz scooter kiralama hizmeti ve BinBin hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

TEKNOLOJİ OFİSLERİNİ GEZİYORUZ! – BinBin ofisinde neler oluyor? #1

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir