featured

Teknoway bayilik sistemine geçiyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü ve kurumsal bir markanın bayisi olmak elektrikli scooter alım, satım, tamiri ve TSE onaylı bir cep telefonu yenileme merkezi ile birlikte 12 ay taksitle cep telefonu satışı üzere avantajlar sunan bir iş modeli arıyorsanız, TEKNOWAY size itibarlı ve cazip bir fırsat sunuyor. TEKNOWAY, yenilenmiş cep telefonları, tabletler, akıllı saatler, oyun konsolları ve bilgisayarlar üzere eserlerin satışını ve servisini yapabileceğiniz bir mağaza olarak öne çıkıyor.

Teknoway bayisi olun!

Teknoway Bayi başvurusu yapmak için buraya tıklayın

Aynı vakitte elektrikli scooter servisi ve tamiriyle de dalda fark yaratıyor. Elektronik ve teknoloji dalında öne çıkmak ve yararlı bir iş kurmak için TEKNOWAY bayilik imkanları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

TEKNOWAY, Türkiye’nin en yeterli elektrikli scooter ve cep telefonu teknik servisi alım-satım noktası olarak bilinir. Bayilik olarak siz de bölgenizdeki hizmet anlayışına yeni bir soluk getirebilir, geniş hizmet çeşitliliği ve kalitesiyle müşteri tabanınızı geliştirebilirsiniz. TEKNOWAY, İstanbul Kadıköy’de 25 yılı aşkın bir geçmişe sahip, cep telefonu yenileme, alım-satım ve elektrikli scooter bölümünün önder markasıdır.

Özellikle ikinci el cep telefonu alım-satım ve teknik servis hizmetleriyle müşteri itimadı odaklı bir yaklaşım benimseyen TEKNOWAY, tıpkı vakitte elektrikli scooter’ların alım-satımı ve tamir-bakımı konusunda da hizmet vermektedir. TEKNOWAY’in müşteri tabanı, elektrikli scooter’lar ve teknolojiye ilgi duyan kullanıcılardan oluşmakta olup, marka bilinirliği her geçen gün artmaktadır.

TEKNOWAY bayilik başvurusu için yapmanız gerekenler epey kolaydır. Birinci adım olarak, Bayilik sayfasında yer alan müracaat formunu doldurarak bize e-posta göndermeniz kafidir. Gönderdiğiniz formdaki bilgiler incelenir ve en kısa müddette size geri dönüş yapılır.

TEKNOWAY bayilik paketleri, elektrikli scooter tamiri-bakımı, elektrikli scooter satışı, cep telefonu tamiri, aksesuar bayiliği üzere çeşitli hizmet alanlarını içermektedir. Bayilik avantajları ortasında elektrikli scooter ve cep telefonu yedek kesimlerine uygun fiyatlarla kolay erişim imkanı bulunması da yer almaktadır. Bu da bölgenizde muhtaçlık duyulan kesimleri çarçabuk temin ederek müşteri sayınızı artırmanıza yardımcı olur.

TEKNOWAY, Türkiye genelinde yatırımcıların karını artırmayı hedefleyen bir markadır. Yenileme merkezi, telefon ve elektrikli scooter aksesuarları, alım-satım, yedek kesim ve teknik servis hizmetleri konusunda öncü olmayı amaçlamaktadır. TEKNOWAY eser ve hizmetleri Türkiye genelinde başarılı bir halde uygulanmakta, elektrikli scooter ve telefon aksesuarları, teknik servis ve yedek modül kesiminde örnek teşkil etmektedir. Şirketin ana maksadı, bölümdeki hizmet kalitesini yükseltmek, kesimdeki eğitimli profesyonel sayısını artırmak ve Türkiye’yi Avrupa ve dünya genelinde tanınan bir marka haline getirmektir.

Teknoway bayilik sistemine geçiyor!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir