featured

Tuvalete giren adam, duşa kabinin üzerindeki yılanı görünce aklından oluyordu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılan yakalama uzmanı Anthony Jackson, mesken sahibinin ihbarı üzerine olay yerine geldi. Jackson konut sahibinin çok korktuğunu anlattı. Yaklaşık 1 buçuk metre uzunluğunda olan bu kıyı halı pitonu, duş çerçevesinde ve bir şampuan rafının üzerinde bulundu. Bir yıl evvel yılan yakalama işine giren Jackson, yılanı çengel yardımıyla indirdi.

“BENİ AV OLARAK GÖRDÜ”

Jackson “Biraz güldükten sonra, yılanı çengel yardımıyla indirdim. Zira ısı lambasının yanından onu aldığımda, hoşnut olmadı,” dedi. Bay Jackson, yılanı dinlenme yerinden alması yalnızca 30 saniye sürdü, fakat yılan hücuma geçti. Uzman, “Bana saldırmaya çalıştı. Sanırım beni bir av olarak gördü zira aşağıya bakıp beni bir yiyecek olarak algıladı” diye anlattı.

ÜŞÜDÜĞÜ İÇİN KONUTA GİRMİŞ OLABİLİR

Banyoya ulaşmak için büyük bir seyahat yapan piton, Bay Jackson’a nazaran, bölgede yapılan ağaç kesme süreçleri nedeniyle rahatsız edilmiş olabilir. Yılanın çatıya tırmanmayı başardığı ve zira orada her vakit fareler bulunabileceği için bir şeyler yiyip, sonrasında soğuk hava nedeniyle banyodaki ısı lambasını bulduğu düşünülüyor.

“ZARARSIZLAR”

Büyük boyutlarına karşın, Bay Jackson, pitonların çoklukla zararsız olduğunu, lakin tekrar de hürmet gösterilmesi gerektiğini belirtti. Venöz yılanların çoklukla soğuk aylarda saklandığını, fakat pitonların yıl boyunca etkin olabildiğini belirtti. Bay Jackson, son bir haftada her gün üç yılan yakalıyor.

Tuvalete giren adam, duşa kabinin üzerindeki yılanı görünce aklından oluyordu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir